Nauka

Nailah z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą - prowadzi cotygodniowe zajęcia na terenie Trójmiasta na różnym poziomie zaawansowania, a także warsztaty i lekcje indywidualne.

Tahiti%20 %20bellydance%20%281%29

LEKCJE REGULARNE

Zajęcia z tańca brzucha to nie tylko relaks, ale i dbałość o piękną sylwetkę. Regularne zajęcia gwarantują pogłębienie świadomości ciała i koordynacji ruchów, a także modelują sylwetkę i wzmacniają mięśnie. To również doskonały sposób na relaks po ciężkim dniu oraz na zawarcie nowych znajomości na sali tanecznej. Taniec brzucha pozwoli Ci odkryć w sobie nowe możliwości. Tańczymy w wygodnym stroju (legginsy, spodnie sportowe), na boso, w skarpetkach antypoślizgowych lub w baletkach. Zachęcam do przewiązania dowolnej chusty w biodrach.

GRAFIK

 

Studio Tańca La Pasión, Gdańsk-Zaspa 

www.lapasion.pl

Do wszystkich grup można dołączyć, zapraszam do zapisów!

WTORKI

 

17:15 - 18:15        poziom zaawansowany

18:20 - 19:20        poziom średniozaawansowany

19:25 - 20:25       poziom początkujący - nauka od podstaw 

CZWARTKI

 

19:25-20:25      poziom początkujący

    

 

Lapasion%20zakonczenie%20%281%29

LEKCJE PRYWATNE

Zajęcia prywatne to 100% uwagi nauczyciela skupionej na Tobie. Są to zajęcia idealne dla osób, które cenią sobie indywidualne podejście, nie odnajdują się na zajęciach grupowych, potrzebują konsultacji w zakresie określonej tematyki lub przygotowują się do własnego show lub konkursu tanecznego. Program zajęć dostosowany do Twojej kondycji fizycznej oraz poziomu zaawansowania.

Miejsce i cena uzgadniana jest indywidualnie po uprzednim skontaktowaniu i omówieniu łącznej liczby zajęć. Zajęcia także w siedzibie Klienta.

WARSZTATY

Warsztaty to jednorazowe, intensywne zajęcia poświęcone konkretnej tematyce. Istnieje możliwość zamówienia tematycznych warsztatów we wszystkich miastach Polski i zagranicą. Nailah prowadzi warsztaty w ramach festiwalów tanecznych, ale również jako niezależne wydarzenia. Jest to również świetny pomysł na integrację grupy podczas imprez firmowych czy innych wyjazdów grupowych.Tematy warsztatów każdorazowo dopasowywane są do potrzeb i poziomu grupy oraz planów organizatora, mogą być to zajęcia techniczne lub choreograficzne. Osoby zainteresowane organizacją warsztatów prosimy o kontakt.

 

10155919 1428914974030793 9100292308105683148 n

10455215 1442393526016271 2375647677663621832 n

 

 
Przykładowe tematy warsztatów:

1. MEGANCE

Megance to styl tańca utworzony na potrzeby wielkiej sceny, przeznaczony m.in. do występów konkursowych. Utwór megance, podczas którego tancerka może zaprezentować maksimum swoich umiejętności, składa się z kilku fragmentów przedstawiających różne style tańca orientalnego. Jego interpretacja wymaga znajomości charakterystycznych figur danego stylu. Podczas warsztatu dowiemy się jak zbudowany może być utwór megance oraz jak interpretować poszczególne jego części. Nauczymy się dynamicznej, przestrzennej choreografii konkursowej z woalem na wejście. Dokładnie omówimy całą budowę utworu oraz rytmy i style jakie występują w utworze wraz z charakterystycznymi krokami. Jako że taniec ten przeznaczony jest na duże sceny zahaczymy także o temat wykorzystania przestrzeni i rysunek sceniczny.

Poziom: zaawansowany/ambitny średniozaawansowany

 

2. TAHITI - BELLY DANCE FUSION

Arabskie rytmy połączone z egzotycznym tańcem z Tahiti. Warsztat przeznaczony dla osób znających podstawy BELLY DANCE.

3. TECHNIKA PRACY RĄK DLA TANCEREK BRZUCHA / HANDS & ARMS TECHNIQUE
Poziom otwarty

Odpowiednie prowadzenie ramion i dłoni w tańcu orientalnym może przysparzać trudności. Jeśli opadające nadgarstki i ostre łokcie to także twój problem - zapraszam na warsztat, na którym dowiesz się jak dodać miękkości i elegancji ruchowi rąk. 
Autorski zestaw ćwiczeń poprawi Twoją technikę pracy rąk w tańcu. Dowiesz się jak pracować nad miękkością ruchu ramion i dłoni oraz jak stworzyć z nich subtelną ramę do swojego tańca. 
Dodatkowo zajmiemy się łączeniem rąk z innymi krokami i figurami tańca orientalnego oraz ustawieniem ciała w pozach eksponujących sylwetkę – z tego warsztatu wyniesiesz serię kombinacji z różnymi wzorami pracy ramion, które możesz wykorzystać we własnych choreografiach.

 

4. BALADI PROGRESSION

5. TANIEC Z WOALEM - WARSZTAT TECHNICZNY

Technika tańca z tym rekwizytem, figury z woalem najczęściej używane we współczesnym tańcu orientalnym, kombinacje z woalem.

6. MAGIA DRUM SOLO

Dynamiczna i ekscytująca część repertuaru tancerek orientalnych. Technika i choreografia do dźwięku bębnów.